What is Winter English Camp?(American culture day)

English Camp почали проводити з 2004 року. Кваліфіковані вчителі-носії мови створили цікаву та насичену програму, яка дозволяє всього за декілька днів подолати мовний бар’єр та вивчити «живу» англійську, сповненої практики, а не теорії. Ця навчальна програма отримала схвалення в різних країнах світу, де щороку проводяться табори англійської мови. Нарешті перший English Camp відбудеться і в Україні.

6 причин взяти участь у Winter English Camp

  • Практика англійської з носіями мови і розвиток мовленнєвих навичок.
  • Нові знайомства та долучення до волонтерського руху English Camp.
  • Ноу-хау методика, яка успішно працює вже більше 15 років.
  • Подолання мовного бар'єру та страху помилитися.
  • Новий досвід командної роботи та об’єднання навколо себе сильної команди.
  • Вивчення «живої» англійської, потрібної у повсякденному спілкуванні.
Зареєструватися

Join Us in Kiev!

Стань частиною міжнародного волонтерського руху English Camp!

У програмі

Музичні вистави

Волонтери English Camp виконують вистави, зібрані з усіх куточків світу. Глядачі мають можливість насолодитися автентичними піснями і танками. Здорова доза різномаїття культур здатна розширити світогляд студентів.

English Lectures

Волонтери читають лекції з даної тематики згідно до рівня володіння англійської мови та розкладу учасників програми. Лекції сприяють розвитку граматики задля формування цілісної мовної картини.

Командні заняття

Командні заняття дозволяють інструкторам проводити оцінювання на місці, виявляти зони потенціального розвитку та шляхи вдосконалення мови. Командні активності передбачають групові ігри та спілкування.

Mind-лекції

Допомагають долати життєві труднощі, кинути собі виклик і вийти за рамки своїх можливостей. Ці лекції сприяють виявленню та вирішенню різноманітних проблем молоді.

Скевенджер-хант

Знайди улюблені заняття і відкрий нові можливості шляхом занурення у середовище практичних ситуацій. Академії варіюються від кулінарії до мистецтва фотографії.

Song&Dance

Усі оохчі вивчають слова та вирази з пісень та презентують перед аудиторією англійською мовою. Метою подібних занять є створення цікавої та стимулюючої середи для покращення мовного рівня студентів.