У лютому 2020

Повертаємось
додому!
Фестиваль культур проводять українські волонтери. Проживши один рік в іншій країні та повернувшись додому, вони використовують набутті знання та досвід для розбудови України.
+38(063) 790 92 57
м. Рівне, вул. Соборна, 3-Д
Міський палац культури
26 січня, початок о 18:00

За інформаційної підтримки

Партнери

Організатор проекту

Спонсори

13 грудня 2018 року у Києві відбувся Фестиваль волонтерів Global Youth Fest’18. Цей захід об’єднав українських студентів, які завдяки різним волонтерським програмам рік свого життя провели у країнах Африки, Південної та Північної Америки, Європи та Азії. У програму Фестивалю включена також прес-конференція “Проблеми еміграції української молоді” та виставка культур народів світу, в яких взяли участь представники ВНЗ, ЗМІ, депутати, громади, ряд посольств та культурних центрів.

У минулому обмін студентами між Україною та іншими країнами вважався популярним та престижним. Але на сьогодні стало відомо, що найбільш кваліфікована та активна частина населення – молодь – найчастіше виїжджає за межі України, а надалі не бажає повертатись. Як результат – погіршення стану ринку праці та демографічні втрати населення. Причиною великої еміграції молоді України стала втрата надії на майбутнє своєї країни. Тому вирішення цієї нагальної проблеми має велике значення.

Фестиваль волонтерів Global Youth Fest проводиться з метою популяризації волонтерства в Україні на підтримку соціальної хвилі проти еміграції українців під гаслом #back2Ukraine та пройде в ряді міст.

Наші волонтерські програми спрямовані на формування молодих людей як освічених, всебічно розвинених, відповідальних громадян і патріотів України, які виховують у собі внутрішню силу долати складні обставини та не поступатися своїм цілям. Рік життя в іншій країні допомагає загартувати дух, навчитися знаходити шляхи вирішення будь-яких питань, формує гуманістичні цінності та патріотичні почуття, адже волонтери займаються промоцією України у світі.

Запрошуємо долучитися до соціальної хвилі проти еміграції українців під гаслом #back2Ukraine, підтримати проведення Фестивалю волонтерів Global Youth Fest у м. Рівне.

Зареєструватися на Global Youth Fest '19 у м. Рівне