Молодь, що змінює...

У лютому 2017 року група активних студентів з України поїхала на Міжнародну молодіжну конференцію, яка відбулася у Таїланді (Бангкок). У конференції взяло участь близько 4 000 студентів з усього світу. У рамках конференції також був проведений Всесвітній форум лідерів освіти та Форум молодіжних лідерів. На цьому заході українські студенти представили українську культуру та виступили з доповіддю про діяльність неурядових організацій в Україні. Також, відвідавши Форум молодіжних лідерів, дізналися про проблеми, що їх має іноземна молодь, та шляхи вирішення цих проблем.

Повернувшись додому, учасники конференції організували в Україні Відкритий форум молодіжних лідерів у березні 2017 року у місті Києві, у якому взяли участь лідери молодіжних, студентських та волонтерських організацій України. Також спеціальними гостями виступили іноземні представники неурядових організацій та навчальних закладів Японії, Грузії, Китаю, Молдови, Кореї та Тайланду. Під час Форуму обговорювалися проблеми сучасної молоді та способи їх вирішення. Лідери організацій виступили з доповідями, розповівши про свою діяльність, проведені заходи, поставлені цілі та досягнення, запропонували різноманітні шляхи досягнення поставлених цілей та вирішили об’єднати зусилля організацій, що працюють у різних сферах.

З метою об’єднати зусилля молодих та ініціативних людей, що стануть лідерами майбутнього та виведуть нашу країну на новий рівень, після Форуму було прийнято рішення заснувати Всеукраїнську молодіжну організацію під назвою Global Youth Community. У самій назві криється її ідея – молодь, що змінить суспільство. Через розвиток ІТ технологій та сфери електроніки сучасна молодь стає більш замкненою та має менше живого спілкування з людьми. Якщо виникають особисті проблеми, то юнаки та дівчата не мають кому розповісти про них чи попросити допомоги. Молоді люди знаходяться в обмеженнях своєї свідомості, через що, зустрічаючи труднощі на життєвому шляху, впадають у депресію чи залежність, що може призвести навіть до самогубства.

Через різноманітні освітні та культурні програми ми надаємо можливість кожному молодому українцю/українці познайомитися з культурами інших країн, поспілкуватися зі студентами та молоддю, що мають інші інтереси та погляди. Об’єднавшись з активною молоддю університетів, ми проведемо ряд освітніх заходів, відправимо багато студентів у інші країни у якості волонтерів для того, щоб вони змогли побачити інший світ та глибше пізнати самих себе. Дамо змогу побачити проблеми, з якими зустрічається молодь інших країн, змінити свій погляд на речі та розширити світогляд. Подивитись на розвиненість інших держав та навчитись як досягти економічного розвитку у своїй країні, допомагати людям в скрутному становищі та навчитись щирості та вдячності.

Відтепер Global Youth буде запрошувати відомих людей, які досягли успіху у своєму житті та лекторів, які зможуть поділитися своїм досвідом, організовувати освітні табори та конференції для студентів, на яких студенти самі зможуть спостерігати за напрямком руху суспільства країни та обговорювати зміни, які можуть допомогти у розвитку.

Для того, щоб людина змінилася та, надалі, вплинула на зміни у країні, необхідно надати можливість подивитися на світ під іншим кутом зору через спілкування з представниками інших країн, видатними людьми, що досягли успіху у своєму житті та навчились не уникати проблем, а долати життєві труднощі та негаразди.

У наш час молодь України прагне змінити державу на краще, але зміна країни починається з самого себе.. Тому, об’єднавши зусилля ми створили платформу для того, щоб молодь України змогла реалізувати себе у всіх напрямках особистого та громадського простору.

2005 content
2006 content
2008 content

2005

Початок міжнародної волонтерської програми Good News Corps в Україні, перші українські волонтери (Південна Корея)

2007

Перший в Україні Конкурс корейської мови, проведений корейськими студентами-волонтерами програми Good News Corps у Київському лінгвістичному університеті.

2008

Курси корейської мови проводяться по містах України корейськими студентами-волонтерами програми Good News Corps.

2009

Українські волонтери Good News Corps у Африці (Гана).
Щорічний Всеукраїнський фестиваль культур Culture.

2010

Українські волонтери Good News Corps у Африці (Камерун).
Всеукраїнський фестиваль культур Culture.

2012

Волонтери-танцюристи представили Україну на щорічному World Cultural Dance Festival, м. Бусан, Південна Корея, а також на World Cultural Camp.

2013

Волонтери Good News Corps (Індія, Танзанія, Замбія).
Прем’єра Різдвяної Кантати у Національній опері України ім. Т.Г.Шевченка (м. Київ).

2014

Перший World Camp за участі волонтерів з різних країн, проведений в Україні (м. Київ).
Перший Табір корейської мови (м. Львів).

2015

Другий World Camp, м. Київ.
Табір корейської мови (м. Трускавець, м. Одеса).
Волонтери Good News Corps (Кот-д’Івуар, Південна Корея).

2016

Третій World Camp, м. Київ.
Волонтери Good News Corps (Мозамбік, Індія).
Табори корейської культури по містах України.

2017

Табір корейської мови (м. Моршин)
Табори японської культури по містах України, організовані волонтерами із Японії.
Волонтери Good News Corps (Перу, Індія, Ефіопія, Таїланд, Бурунді, ПАР, Японія, Танзанія).
Табори англійської мови, американської культури по містах України, організовані волонтерами із США.

2018

Четвертий World Camp (м. Київ).
Волонтери Good News Corps (Перу, Індія, Ефіопія, Таїланд, Бурунді, ПАР, Японія, Танзанія).
Табір корейської культури (м. Одеса).
Перший Фестиваль волонтерів Global Youth Fest '18 (м. Київ).

2019

Фестиваль волонтерів Global Youth Fest '19, м. Рівне.
Табір корейської культури (м. Одеса).
Всеукраїнський благодійний тур Різдвяної кантати на підтримку сімейних цінностей (13 міст України), аудиторія більш ніж 12 000.

2020

Всеукраїнськиї тур Фестивалю волонтерів Global Youth Fest '20.

Alt

Lorem ipsum dolor, sit amet consectetur adipisicing.11/04/2018

Alt

Quas veniam repellat ipsa commodi obcaecati nisi!12/04/2018

Alt

Veritatis nesciunt eaque officiis, accusantium minima et.13/04/2018

Adipisci maxime non beatae blanditiis, ullam quo?14/04/2018

Voluptatem corrupti suscipit ad eius fuga quisquam?15/04/2018

Laborum nesciunt libero magnam blanditiis rerum. Corporis.16/04/2018