"Я зустрів
Global Youth"

Остап Ступка

Український актор театру та кіно, телеведучий. Народний артист України.

«Молода людина, яка обирає свою майбутню професію, отримує великий вплив від оточуючого середовища, друзів, сім’ї. І важливо, щоб цей вплив був позитивним. Global Youth - це організація, де формується правильна система цінностей. Тут закладається основа майбутнього України...»

Максим Храмов

Генеральний директор ВАТ «Піца Челентано – Київ»

«Усе наше життя – боротьба. Боротьба не лише за успіх чи за якісь блага, а, по-перше, боротьба із самим собою. Global Youth вчить молодь перемагати себе та виходити за рамки своїх обмежень.»

Joffre-Eіchhorn HJALMAR JORGE

(Ялмар Джордж Жофре-Ейхорн)

Співзасновник організації з прав людини в Афганістані, а також театральної платформи «ФОРУМ-ТЕАТР»

«Ця організація не живе теорією, але на практиці допомагає молоді змінитися. Мені складно уявити більш сприятливу платформу для розвитку молоді...»

Олена Говорова

Голова комісії атлетів Національного Олімпійського Комітету України (2015) Українська легкоатлетка, призер Олімпійських ігор

«Я відчуваю енергію радості, енергію щастя і тепла від молоді на цьому таборі. Кожен повинен мати велику мрію, заради якої варто жити і боротись. Global Youth допомагає молоді йти вперед, кидати виклик життєвим труднощам, аби досягти своєї мрії.»

Микола Сядристий

Український майстер мініатюри, чемпіон України з підводного спорту

«Усі країни світу прагнуть своїми зусиллями допомогти людям вийти на новий, кращий рівень життя в усіх відношеннях. Global Youth відкриває можливості для виховання здорового мислення у молоді - нашого майбутнього»