Велика мрія
Велике бачення
Велика місія

Місія

Ми прагнемо зробити молодь України такою, що бере на себе відповідальність за своє життя та майбутнє нашої країни.

Ми створюємо потужну, інноваційну платформу для змін серед нового покоління українців.

Бачення

Освіта

У відкритому просторі інформації, молодь має вільний доступ до інтернету та отримує значну кількість знань в університетах та школах. Успіх у повсякденному житті та на роботі залежить не від кількості знань, а наскільки мудро молода людина може їх використати у житті, зустрічаючи на своєму шляху часто досить несподівані та складні ситуації. Багато молодих людей мріють про великі зміни, але не знають як цього досягнути, а є й ті, які зовсім не мають мрії і не знають в якому напрямку рухатися. Неформальна освіта, конференції, форуми, лекції, тренінги, курси вивчення мов – все це сприяє всебічному розвитку молоді. Беручи участь у різних наших програмах, молоді люди є не лише слухачами, а й активними учасниками, що вчить їх бути організаторами, лекторами, лідерами у тій чи іншій сфері.

Соціум

Спілкування – це основа нашого життя та розвитку. Спілкування формує стійкий фундамент, на якому можна побудувати щасливе та здорове життя. Ми приділяємо значну увагу співпраці та налагодженню зв’язків з різними громадськими організаціями, університетами, компаніями, впливовими та успішними людьми для того, щоб разом створити сприятливе середовище для самореалізації молоді, а також платформу для відкритого діалогу між молодою людиною та людьми, які можуть направити та допомогти. Стараннями одного неможливо досягнути великих цілей, вирішити різноманітні проблеми. Тому спілкування на різних рівнях є важливою ланкою у змінах однієї людини та суспільства в цілому.

Культура

Взаємообмін культурами, встановлення дружніх відносин між народами і налагодження культурних зв’язків між державами формує суспільство, яке здатне думати глобально. Молодий лідер повинен бути обізнаним у проблемах, як існують у світі, а також жити не лише в рамках власної культури, а й вміти налагоджувати стосунки з представниками різних народів.